ورود ثبت نام
apple & samsung
» اخبار تکنولوژی » همکاری سامسونگ و اپل در 2016!
3122 بازدید

همکاری سامسونگ و اپل در 2016!

      همکاری سامسونگ و اپل در 2016!

این خبر در چند هفته گذشته و با پشتیبانی IOS از S2 Gear منتشر یافت ، اگر چه این خبر به طور رسمی از سوی سامسونگ اعلام نشده است اما بسیاری از سایت ها این خبر را در این هفته منتشر کردند که سامسونگ نیز قصد دنبال کردن گوگل را دارد .

گوگل بسیاری از برنامه های خود را بر روی IOS ارائه داده است و سامسونگ نیز در حال برنامه ریزی برای پشتیبانی برنامه هایش در  IOS است و این بدان معنی است شاید سامسونگ در نظر دارد اَپ هایش را در پلتفرم رقیب اندروید عرضه کند.

این شرکت در حال کار کردن بر روی ورژن جدید برنامه  Smart Camera برای IOS است ،مطمئناً این یک حرکت هوشمندانه از سوی سامسونگ است تا  کاریران آیفون نیز از لوازم جانبی سامسونگ نظیر Galaxy View وساعت هوشمند S2 Gear استفاده نمایند.

همکاری سامسونگ و اپل در 2016!

اوایل این ماه سامسونگ پشتیبانی IOS از S2 Gear را نشان داد ، اما این تنها آغاز راه است و سامسونگ در حال کار بر روی یک برنامه Gear Fit Manager بر روی IOS است ، این برنامه به کاربران آیفون اجازه خواهد داد تا Gear Fit را با دستگاه هایشان جفت سازند.بطور مشابه برنامه Apple’s Health که مشابه به برنامه S Health می باشد اما بر رویIOS .

سامسونگ همچنین قصد دارد  برنامه ای عرضه کند که IOS را به Galaxy View متصل نماید،Galaxy View وسیله ایست قابل حمل شبیه تبلت ،و از طرفی این شرکت  در حال توسعه یک نسخه Family Squre وRemote Control که به کاربران IOS اجازه کنترل Galaxy Viewرا می دهد.

البته این خبر نیز شایعه ای بیش نباشد و باید منتظر ماند و دید که آیا سامسونگ به همکاری با آیفون خواهد پرداخت واز طرفی برنامه ها هنوز بر روی فروشگاه اپل وجود ندارد اما انتظار می رود قبل از پایان سال 2016 این اتفاق بیافتد.

منابع:

http://www.hotapplenews.com  http://www.androidheadlines.com

 

محمد حیدری ستوده

دانشجوی نرم افزار

دیدگاهجواب سوال چیه ؟ *