ورود ثبت نام
آموزش زبان با نرم افزار Duolingo
» اندروید » نرم افزار » آموزش زبان با نرم افزار Duolingo
5167 بازدید

آموزش زبان با نرم افزار Duolingo

راه های مختلفی برای آموزش زبان های خارجی وجود دارد اما نرم افزاری که می خواهم معرفی کنم فوق العاده نرم افزار خوبیه که در محیط سرگرم کننده و جالب و در دسته های مختلف مانند دسته غذا ها ، حیوانات ، عبارات و…  به آسانی واژه ها را یاد می گیرید و به راحتی می توانید زبان های انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی ، پرتغالی ، هلندی ، ایرلندی ، دانمارکی ، سوئدی ، اوکراینی ، لهستانی ، ترکی رو به آسانی و رایگان ! یاد بگیرید .

از قابلیت های خوب این نرم افزار آموزش زبان همراه با سرگرمی هست که آموزش را برای شما جذاب تر می کنددر این نرم افزار می توانید صحبت کردن ، خواندن ، گوش دادن و نوشتن را تمرین بکنید و با پاسخ دادن به سوالات و کامل کردن هر مرحله که به صورت درس به درس است باعث بهبود واژگان و دستور زبان خود می شوید . همراه با تصاویر اول با افعال عمومی آشنا می شوید بعد عبارات و جملات که باعث یادگیری کلمات جدید روزانه می شود . 

از ویژگی های نرم فزار Duolingo می توان به رایگان بودن آن و نداشتن هیچ گونه تبلیغات و محیط کاربر پسند زیبا  اشاره کرد . اسکرین شات هایی از این برنامه رو می توانید در زیر مشاهده بفرمایید .

duolingo_screenshots

 

duolingo_screenshot

Duolingo

در اصل به معنی موزیک است و این برنامه آموزش زبان از پرطرفدار ترین برنامه ها در گوگل پلی است و تمام امکانات آن به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است ، این نرم افزار برخلاف سایر نرم افزار ها آموزش زبان را به کاربر تحمیل نمی کند بلکه با بازی و عکس آموزش را جالب می کند ، این نرم افزار از نظر علمی مورد تایید دانشگاه های معتبر است .

  • در گوگل پلی سر دبیر این نرم افزار را به عنوان بهترین بهترین ها انتخاب کرده است .
  • تا این لحظه امتیاز خارق العاده 4.7 از 5 را در گوگل پلی به دست آورده است و بیش از 50 میلیون دانلود رسمی را ثبت کرده است .

رضا طوماری

دیدگاه



جواب سوال چیه ؟ *